top of page

JUNIOR ADÓTANÁCSADÓ

Adótanácsadási feladatok elvégzésére keresünk junior kollégát generalista, az adózás minden területére kiterjedő pozícióra.

Feladatok:

  • adójogszabályok elemzése, értelmezése

  • személyi jövedelemadó kalkuláció és tanácsadás belföldi és külföldi magánszemélyek részére

  • ÁFA tanácsadás

  • adótervezéssel kapcsolatos adótanácsadás

  • társasági adó, transzferár nyilvántartással kapcsolatos tanácsadás

  • adójogi elemzések-, tanácsadó levelek-, összefoglalók elkészítése magyar és angol nyelven

  • hatóságokhoz benyújtandó állásfoglalás-kérések elkészítése

  • ügyfeleknek történő szóbeli és írásbeli adótanácsadás nyújtása

Elvárások:

  • Közgazdász vagy jogász végzettség

  • Angol felsőfokú nyelvismeret

  • 1-3 év hasonló szakmai területen szerzett szakmai tapasztalat

  • MS Office ismeretek

  • Precíz munkavégzés

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • Ügyfélorientált hozzáállás

Mit kínálunk?

  • Ügyelünk a munka és a magánélet egyensúlyára

  • Folyamatos szakmai fejlesztést, gyakorlati tudást biztosítunk minden adóterületen

  • Képzéseken, konferenciákon részvételt biztosítunk

  • Vidám hangulatú csapat

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Budapest

Szakmai önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk: info@supportax.hu

bottom of page